KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9241182
nr 924 1182
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Etsning , Salvador Dalà (1904-1989), signerad, Ryttare, 67/250, motivet: 38x53
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 17 november 2014
kl 20:22:26
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.600 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
6
2.000 kr
1.800 kr
6
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
6
2.000 kr (Budbetjänt)